PIERŚCIENIE

Dłuższy i bardziej intensywny seks dzięki pierścieniom erekcyjnym.

Pierścienie ze stali chirurgicznej, nie dość, że świetnie spełniają swoją funkcję, to jeszcze są niesamowicie podniecającą ozdobą. Nasz sklep oferuje szeroki wybór pierścieni, polerowane, szczotkowane a także grawerowane. Uwaga! Wybór odpowiedniego rozmiaru pierścienia, jest niezwykle ważny dla zdrowia w sytuacji gdy będzie zbyt mały. Jeżeli zaś będzie za duży, nie spełni swojego zadania i może spadać.

Pierścień na penisa i jądra, zakładany na podstawę penisa nie tylko pozwalają osiągnąć i utrzymać dłuższą erekcję, ale dzięki swojej końcówce masują i stymulują miejsce na jądrami. Tak zwany punkt P, rodzaj męski kobiecego punktu G.

W końcu WIBRUJĄCE pierścienie i nakładki na penisa. Perfekcyjnie spełniają swoją funkcję utrzymania erekcji, dodatkowo masują i stymulują kobiecą łechtaczkę podczas penetracji. Dają przyjemność zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Wibrujący silniczek można ustawić tak by ocierał i stymulował łechtaczkę, lub skierować go w dól na jądra by to mężczyźnie dodał więcej przyjemności.

 

Wyświetlanie 1–16 z 106 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 106 wyników