KULKI GEJSZY

Kulki gejszy, gadżet, który nie tylko gwarantuje niesamowite doznania, ale także jest wskazany dla zdrowia. Dwa w jednym, przyjemne z pożytecznym.
Kobietki dbajmy o to, w co obdarzyła nas natura i miejmy z tego przyjemność. Kobiece mięśnie Kegla z czasem stają się luźniejsze, pojawiają się problemy z nietrzymaniem moczu. Po porodzie, aby mięśnie ściągnęła się z powrotem, trzeba troszkę nad nimi popracować. A przed planowaniem ciąży warto ćwiczyć dno macicy. Poświęć na to zaledwie kilkanaście minut dziennie. Jesteś zabiegana? Kulki gejszy możesz nosić w czasie codziennych obowiązków i zadań. Robić porządki w domu, wyskoczyć do marketu i używać wszędzie i zawsze kiedy masz na to ochotę. Nic, oprócz Twojego rumieńca nie zdradzi twoich ćwiczeń.
To świetna forma gry wstępnej, ich praca na pewno zaostrzy Twój apetyt na seks. Regularne używanie kulek owocuje większymi, mocniejszymi i dłuższymi orgazmami.
Dobierz idealne kulki dla siebie.
Na początek polecamy LELO LUNA BEADS MINI
Dla bardziej wymagających i doświadczonych klientów rekomendujemy Kulki Gejszy FUN TOYS-Gballs 2 Petal Rose
To Twój osobisty instruktor sex-fitnessu, dający sześć kursów treningowych. Wygodne sterowanie bezprzewodowe i niski pobór energii.

Wyświetlanie 1–16 z 47 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 47 wyników